Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Sobotní narozeniny

17. května 2011 v 14:59 | KráTerka |  Píšu
Jo, já vím, že jsem tento článek měla napsat už v neděli, to ale nebyl čas a včerejšek jsem celej proležela, takže to napíši až teď. Není to ta povídka, kterou chystám! Ale bude to vypraování.

Sobotní den pršelo a já se chystala k mojí kamarádce na parádní oslavu. Bohužel při cestě k ní jsem musela chytnout ten největší slejvák, ale to byl teprve začátek... P.e jsme popřáli a ona si dárky začala rozbalovat. Líbil se mi jeden balónek, a tak jsem si ho vzala. Najednou ale prasknul. Zničeho nic v mých rukou. Byla jsem v šoku. Popřáli jsme a sedli jsme si do kruhu. P. nám měla říct, co si nachystala za hry. Vzala jsem si do ruky další balónek. Po několika málo minutách prasknul! Zničeho nic v mých rukou. To už nám to všem začalo připadat divné. Zahráli jsme si jednu soutěž a začali se chystat na druhou. B. při plnění tohoto úkolu prošla kolem matrace, která byla opřená o zeď a ta se začala vypouštět. (matrace) "No to jsou super narozky," říkaly jsme si všechny. Najednou jsme uslyšeli ránu. Na chodbě pod lustrem stála N. a kolem ní se nacházely tisíce nalých střípku. Spadl skleněný lustr! Pak jsme šli ven a do konce oslavy se už naštěstí nic nedělo. :D Naštěstí!

Stalo se i vám něco zvláštního na oslavě narozenin?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Bidadari Lady Bidadari | E-mail | Web | 17. května 2011 v 15:40 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.