Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Září 2011

Všichni jako jedna velká parta! :D

30. září 2011 v 20:20 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Ano, jsem zblázněná do Harryho Pottera, teď mám v plánu kreslit po Lence nějakou jinou postavu, obrázek Lenky se tu objeví co nejdřív a hle na co nenarazím! :D


Jako jedna velká rodina. ;( Ach, dojímá mne to! :P :D

I haven´t got an idea!

23. září 2011 v 8:24 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Ano, jak jste mohli poznat již z nadpisu, nemám nápady... Maximálně můžu zkusit napsat něco na téma týdne, ale nemám náladu na psaní hloubavých článků. Spíš jen tak lenoším a snažím se dodělat jednu kratší věc. :P No a tu asi zveřejním, taky budu nejspíš pokračovat ve zveřejňování deníku Rachel. Teď jsem na blog totiž fakticky náladu neměla. :-( Ale samozřejmě jsem v reálném životě absolutně happy! :D Za to můžou lidi okolo mě. A věřte, že jejich vcelku dost. I když tento týden nás všechny obklopovala jakási "hustší" atmosféra. Hodně lidí se pohádalo. No já naštěstí mezi ně nepatřím. Ufff...
No taky jsem se zaregistrovala na ourstories, tak snad se jim tam moje příspěvky budou líbit. :D A když, tak se nic přece neděje... ;)
Dneska jedu konečně zase do výtvarky! :P A tolik se těším! No škoda, že Natka chodí jinde, budeš mi tam chybět, ale záchvaty budou furt. :P
No tak to je asi všechno. Miluju a miluju a miluju vás všechny! :PPPPPP


Na tento výtvor jsem fakt pyšná, moje první práce oblasti zubařky. No co už, bratr chtěl na dovolené kukuřicu. :D

Víte, co s váma udělá prohlížení starých fotek?

16. září 2011 v 16:07 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Já někdy dokážu být opravdu velká citlivka. A co víc, včera večer jsem si uvědomila, že by bylo možná dobré prolést staré články. A tak jsem taky udělala. Při každým článku se mi vybavilo něco! Jejda, výlet v páté třídě do Prahy, to byla bomba, když nám to tenkrát zkazilo počasí, dovolená na Elbě, v primě poznání nových lidí, kterého nelituju, božské konverzace s učiteli. :D Atd, atd... Je toho vážně moc. Nelituju, že jsem si ty moje zážitky psala, i když tak stručně, ona se vám daná situace hned vybaví... Stačí jedno slovo a celý okamžik se mi promítne znova.
Zrovna jsem skončila s prohlížením starých fotek a videí. No nejvíce zdokumentovanou mám asi primu - první ročník gymnázia. :D Skvělou zoologickou, boží Den země, ale taky mimoškolní zážitky, jako když jsme s A. a B. natáčely ideálního kluka. Připadám si v tom videu ták trapná! :D Ale tolik jsem se nasmála! "Měl by mít menší prsa než já," zní jedna z vět. A ten zbytek? Co si budem povídat. :D Já našu partiu miluju. :D Ale samozřejmě né celou, jenom ty "lepší" lidi. :D Já bych se chtěla vrátit zpátky do primy. :D Kdybych měla obraceč času a mohla bych něco změnit, nic bych nezměnila. Vybrala bych si jeden hodně vtipný okamžik, na který bych se podívala znova. Bylo by těžké vybírat, ale tuším, z jakého okruhu by to bylo. Ale to nikomu neřeknu! :D
Já nebudu nikdy litovat, že jsem si založila blog. Jak jinak bych si vzpomněla na pár konverzací a jiné věci, když jsem zrovna v tu chvíli neměla foťák? :D
Já tuším, že mě jednou blogaření bavit přestane a články už tu nebudou. Chtěla bych, aby to bylo nikdy. :D Ale myslím, že blog.cz už za několik let nebude to, co býval teď. Tipuju, že za dva, tři roky odejdu z důvodu stresu, vytíženého rozvrhu a podobně. Ale články jen tak nezahodím. :D To se všecho zkopíruje a hodí do Wordu, potom se to vytiskne a bude. :D
Nyní se chystám číst. Jo, číst, ne psát! :D Doufám, že ta knížka bude alespoň trochu zajímavá.

Pohodičku přeju (:D), KráTerka

Vodotrísk! :D

8. září 2011 v 19:32 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Nemám v poslední době náladu moc psát, děje se toho ve škole fakt hodně. Noví učitelé, jiný rozvrh a taky se mi zdá, že od zítřka opět začnou matematikou krásné testíky. Myslím, že by to neměl být problém, ale nechci nic zakřiknout! Takže radši zaklepu... No a v pondělí budeme mít vstupní písemku z českého jazyka. Bohužel tu učitelku máme letos novou, takže absolutně nikdo netuší z čeho se ten "testík" bude skládat. :D No ehm...já radši nic nebudu říkat, prostě to zmrším. Nic jiného mě nenapadá.
Nevím, za jak dloho přidám další článek, vážně se mi do toho moc nechce... :(. A co se týče nadpisu, tak se neptejte. Myslím, že si na kouzelníky už hrát nebude, zvlášť když jsme pod kletbou Imperio...
Hezký večer a pohodový víkend.

Deník půvabné, blonďaté, ale hlavně tvrdé Rachel-26.12.2010

4. září 2011 v 19:00 | KráTerka |  Deník půvabné, blonďaté, ale hlavně tvrdé Rachel
Přináším další díl. :)

26.12.2010
Dnešek se nevyved a za to všechno může jen a jen můj bratr! Mám zaracha na celý zbytek prázdnin a to jen kvůli takové blbosti! No, abyste tomu rozuměli, tak vám to povím raději od začátku.

V neděli jsem zvyklá snídat moje oblíbené čokoládově lupínky. Doma nám zbývala asi už jen jedna porce a nové v obchodě nebyly, takže to byl trochu problém, ale i tak mi na neděli jedna porce zbývala.

Vstala jsem v obvyklou dobu a vydala se do kuchyně.

A to byste nevěřili, co jsem uviděla! Můj bratr seděl u stolu a právě si zaléval MOJE lupínky mlékem!


"Co to děláš?" vyštěkla jsem na něj ještě rozespalým hlasem.

"Nic nedělám," dal si velké sousto lupínků do své huby.

"Tohle děláš," zatřepala jsem prázdnou krabicí od lupínků.

"Měl jsem hlad," pokrčil rameny. "Tys mi taky kolikrát v první třídě sežrala svačinu," vyplázl na mě jazyk.

Jo, přiznávám to, je to tak, ale vždy to bylo jen z případu nouze! Byla jsem malá holka a měla prostě hlad. A komu jinému vzít svačinu než mému bratrovi? Ten to totiž ze strachu ze mě, nešel říct ani paní učitelce. Až teď, před několika týdny, když jsme měli zasedání s rodiči o tom, že už dospíváme, a že se na ně můžeme obracet s problémy a dalšíma kecma, se to dostalo ven.

Brácha tenkrát tátovi slíbil, že mu řekne, když bude mít problém. Po té větě se máma otočila na mě, ale já nejsem jako bratr, a tak jsem se vymluvila slovy: "Á! Jsem hrózně unavená!" I když byly teprve čtyři odpoledne. Dopadlo to jako trapas. Máma si jen povzdechla, ale stejně s tím nejspíš nic nenadělá.

"Mohl jsi počkat, až vstanu! Jsem dívka, měla bych mít přednost! Navíc jsem ve vývoji. U dívek v mém věku probíhají teď velké změny. U chlapců až později. A navíc, snídám tyto lupínky každou neděli!" nevzdávala jsem tento boj a chňapla po misce. Trochu mléka se vylilo.

"Ale já vůbec netuším, kdo tu tak pozdě vstává. Já tu byl první, a jakmile se ráno probudím, kručí mi v žaludku, to sis za těch dvanáct let mohla všimnout!" snažil se vytrhnout mi misku zpátky.

A tak začal asi patnáctivteřinový boj, dokud miska nespadla na zem, nerozbila se a mléko neudělalo krásný vodopád na naše parkety.

V tu chvíli přišla máma. Seřvala nás. Já se jí to všechno snažila vysvětlit, ale asi to moc nepomohlo. Bratr musel posbírat střepy a já vytřít zem.


Jakmile jsme to udělali, oznámila mi máma, že dokud se k sobě nezačneme chovat s bratrem hezky, máme zaracha. Bratr nic nenamítal, ale já mámu začala prosit na kolenou, ať můžu jít dneska na ten rybník, ale ona řekla jednoznačně NE!


Jenomže máma neví, jak moc mám chytrou hlavu. Vymyslela jsem plán. Dneska v noci se vkradu bratrovi do pokoje a zeptám se ho, jestli bychom zítra nemohli předstírat, že se k sobě chováme hezky a s citem, aby mě máma mohla pustit na výprodej a Silvestrovskou koulovačku.

Deník půvabné, blonďaté, ale hlavně tvrdé Rachel-25.12.2010

1. září 2011 v 19:00 | KráTerka |  Deník půvabné, blonďaté, ale hlavně tvrdé Rachel
Toto je to slibované překvapení. :D Možná trochu zvláštní, ale ano, je to další povídka. Tentokrát jsem ale zkusila tzv. styl psaný deníkem. Mám pocit, že to bude o mnoho zábavnější a chytlavější, než moje ostatní povídky. Je to doplněno i ilustracemi, které jsou kreslené rukou. Vlastní totiž svůj "komplet" výtisk se vším všudy a na počítači vážně kreslit neumím. :D
Každý čtvrtek a neděli zde budu tyto příběhy zveřejňovat v 19:00! Celkem 15 dílů!
Tak si tento první díl užijte. :) Nezapomeňte hlasovat v anketě a přihodit nějaký komentář ať vím, jestli má cenu s tím pokračovat a zveřejňovat to tu. Ale nejspíš to sem dám, i když to nebude mít ohlas. Nechci to mít pořád zahrabané v zásuvce. :)

25.12.2010
V naší famílii je zvyk, dávat si na Vánoce tak tři čtyři dárky. Ale takové, které vážně za něco stojí! Letos jsme jich s bratrem, mým dvojčetem, dostali zhruba osm. Skládaly se z několika kousků oblečení, potřeb do školy a TOHOTO!

Ano, je to deník. Růžový deník. Největší legrace na tom všem ale je, že brácha Rodrick dostal úplně stejnej! Taky růžovej! :D Máma mu to vysvětlila slovy: "Promiň, modrej tam nebyl a nechtěla jsem, abys sestře záviděl."

Jo, je to legrace, ale mám trauma z toho, abychom si ty deníky nějakou náhodou nevyměnili a on nečetl z tohoto. Brrr! To by byl průšvih! Měla bych nejmíň měsíc zaracha! I když kdybych já si nějakou náhodou popletla ten můj s jeho, nebylo by to špatný. Číst si o jeho tajných touhách a o holkách ze školy, které se mu líbí a pro které má slabost… :D A taky bych se samozřejmě dozvěděla něco nového i o mně! No, možná, že tento plán nějak někdy uskutečním…

Napadlo mě, že bych si sem mohla kreslit. Může to tu trochu oživit! :-)


I když jsem blondýna, tak jsem pekelně tvrdá blondýna! To ví hodně lidí z okolí. Moje postava vypadá velice křehce, takže si lidi o mně v první chvíli myslí, že si na mě mohou dovolovat. To teda ale ne! Nikdy! Můžou si dovolovat na mého bratra. On je typ, který se na planetě vyskytuje ve velmi malém množství. Občas se chová jako holka. Místo toho, aby se rval, raději ustoupí. Místo toho, aby si šel na hřiště zahrát si fotbal, tak sedí a čte si! Mám pocit, že se nám zpřeházely geny a já měla mít vlastnosti jako on a naopak. Anebo to tak mělo být? Toť záhada je. Ale jsem ráda, že nejsem jako on!

Ještě štěstí, že jsou ty zimní prázdniny. Já, Amanda i Claire máme už naplánovaný program! Zítra se chystáme jít bruslit na rybník, před Silvestrem půjdeme na velký nákupy, protože začnou výprodeje a to se opravdu vyplatí! Jsem tak šťastná, že jeden dárek od mámy byla obálka a v ní dvoutisícovka! :-) To se bude dobře utrácet! A na Silvestr plánujeme velkou koulovačku u Amandy na zahradě. Její starší bratr prý slíbil, že přivede svoje patnáctiletý kamarády, ale myslím si, že to nevyjde a já a moje kamarádky budeme trčet u Amandy na zahradě samy.