Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Leden 2012

Již v pátek!-Ze života Rose

31. ledna 2012 v 18:00 | KráTerka |  Blog
Ano, je to tak! V pátek se můžete těšit na další delší povídku, která bude zveřejňována v úterý a pátek v 18:00! (Pokud termín nestihnu přednastavit, předem se omlouvám, doufám, že pochopíte.)

Zdá se mi, že tato povídka nemá konrétní zápletku a je v ní jenom odvyprávěno, co se stalo Rose Teatrové a její kamarádům při prvním měsíci na divadelní škole!

Doufám, že se na první část první kapitoly, která se tu objeví v pátek v 18:00 těšíte.

Já jsem zase zvědavá, jak se příběh bude líbit vám. :)
KráTerka

29.1.2012-Vrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

29. ledna 2012 v 17:15 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Proč? Proč ty víkendy tak rychle utíkají? Tento jsem propsala a promalovala, včera odpoledne jsem byla na skákání a dneska po obědě si dělala asi dvě hodiny věci do školy na příští týden.
Na skákání jsem se letos šetřila. Po loňském: "Maria!" mě bolely tolik hlasivky, že jsem popíjela jenom čaje. Letos jsem to jenom sledovala, občas zatleskala atd, atd...
No taky jsem malovala maják s mořem olejovkami, celkem asi tři hodiny a mám tak...třetinu obrázku? :D No, chybí mi to těžké moře a nebe, ale když při tom posloucháte Rozum a cit, jde to samo.
Celý týden jsem skoro nic nepřečetla. :D Ani o víkendu. Jenom nákých čtyřicet stran. No, asi se do toho pořádně pustím v týdnu.
Že by se na mě zase začalo obracet štěstí? No, nevím, nevím, jsem zvědavá, jak všechno zejtra dopadne.
Taky tu bude další povídka! :) Ano! Víc se o ní ale dozvíte v úterý a v pátek se budete moci těšit na první díl. Snad se vám bude líbit, ale mě přijde, že je jedna z těch slabších. :-/
Jo, a taky mám námět na další povídku! Hlavní postavy už mám jasné a myslím, že se do toho pustím během jarních prázdnin! Takže by to mohlo být v létě hotové? ;)
Zajímalo by mě, jestli se stanu tou spisovatelkou anebo nakonec zubařkou. Každopádně nechci dělat nic jiného. :D (Já vím, čumět někomu do huby, není moc lákavé, ale já si myslím, že mě to bavit bude. No všechno se vyjasní až po maturitě, kterou snad udělám. Už není tak daleko... Jenom necelých šest let! Brrr!)
Je děsný, že zítra se jde už zase do školy, vůbec se mi nechce. No snad mi půjde aspoň voliš. Snad...

KráTerka, podlouchají jedním uchem
Vraždy v Midsomeru

Sunny Baudelaire

25. ledna 2012 v 18:00 | KráTerka |  Tvorba
Obrázek je z mé hlavy, není nikde obkreslený... A je tam i můj podpis, takže kopíráci? Sbohem...


25.1.2012-Nešťastná... A co teď?

25. ledna 2012 v 17:09 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Od září do prosince bylo všechno tak úžasný... Čekala jsem, kdy se mi smůla začne lepit na paty, ale nečekala jsem, že takto a zrovna takovýmhle způsobem... Doufám, že nyní mě nečeká po pěti měsícech štěstí, pět měsíců smůly... Jako bych všem byla ukradená. Dneska jsem se spolužáka zeptala: "Jak se máš?" A on: "Co je ti?" Asi si už nepamatuje lyžák, kde jsme se o něco víc bavili. Doufala jsem, že lyžák náš třídní kolektiv, slabý kolektiv, alespoň o minimum posílí, ale to jsem se šeredně mýlila. Všechno je tak, jako dřív.
No a konečně, na tuto chvíli jsem taky od začátku roku mermomocí čekala, začaly mít holky problémy s klukama. Ej, to je nepříjemné. A naše KráTerka má problémy akorát s tím největším debilem pod sluncem, kterému je úplně u prdele. V něm jsem se zklamala. No hold co se dá dělat. Už si to u mě nevyžehlí, chlapeček...
Jinak dneska se mně taky rozlepily boty, daly mi spodní rovnátka, takže mě děsně bolí zuby, taky mě bolí břicho, točí se mi hlava a nejradši bych spala... A nešla na zkoušku...
Jediný, co mě dneska potěšilo, byly holky, který mi řekly, že má hezký povídky.
Co teď ale moje problémy a náladu vyřeší? Žiletka to nebude, čokoláda taky ne, holky taky ne, psaní taky ne, čtení možná.
Prosím, vážně neskutečně prosím, ať je to po dnešku, co jsem dokonce i brečela za mnou a já můžu žít spokojeně a bezstarostně jako dřív....

Rzpálená, ale zároveň i klepající se studem, KráTerka

Ocenění od Šavrdy

23. ledna 2012 v 20:24 | KráTerka |  Blog
No musím se vám pochlubit. :) Můj blog dostal ocenění od skvělé osoby jménem Šavrda. Můj blog byl jedním z pěti, které toto ocenění dostaly.
Jsem vážně překvapená, nikdy jsem žádné ocenění za blog nedostala, a proto ti, Šárko, moc děkuji. :)


23.1.2012-Nešťastně šťastná???

23. ledna 2012 v 18:06 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Nesmyslný status na FB:

Dochází mi nápady. :D
A miluju mýho kocoura, i když dal dneska přednost žrádlu než mně. :D
Život jsem nejvíc milovala, když jsem se trefila tyčinkou na pusu do toaletní tašky na horách. :D
Ale pořád miluju život :*
Vlastně ani nevím, proč tenhle nesmyslnej status píšu. :P
Nemám nápady na psaní, sakra! :D

Jo, celá já. :D
Zejtra jedem na výlet se školou. Jo, se školou, protože z naší třídy jedou jenom 3 lidi. :D
Dneska jsem se dozvěděla A. tajemství. Nyní nebudu říkat přesné jméno, ale i tak se mě všichni budou vyptávat.
A viděla jsem několikrát, jak se po chodbách školy prochází...to vám neřeknu. :D Ale do zamilovanosti to má ještě hodně daleko. :D

Jinak na Zubových stránkách můžete najít nový příběh. Jeho 1. část z dílu Návrat do vesničky Adnino. Tato detektivka mi přijde zatím ze všech pěti (Ano, po ní bude následovat ještě jedna! :D) nejlepší.

Vlastně taky nevím, proč tento článek píšu jako ten nesmyslnej status, ale ke každé té větě se váže hromada vzpomínek. Zvlášť k té, kdy jsem nejvíc milovala život. Jsem dělala i kotrmelce po posteli a křičela: "Život je tak bezva, tak super!"

Taky jsem dnes někomu napsala a jsem zvědavá z jeho reakce, na kterou si budu muset počkat až na středu, protože zítra se jede na vejlet! :)

Těším se na focení! :)

A víte co teď půjdu dělat? I přes to, že je tam málo hodin, se půjdu osprchovat a nachystat se na zítřek, protože potom budou přece Simpsni, u nichž budu nejspíš něco plésti a potom Kdo přežije. To už mě moc nebaví, ale hodlám se na tuto sérii dokoukat. :)

Važte si života, KráTerka


Ou yes, Spongebob. (Nevím, jak se to píše. :D)

22.1.2012-Fotky z hor

22. ledna 2012 v 12:02 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Tak jsem se dokopala k tomu a nahrála do galerie fotky z hor. Většinou je mám dole v pravém rohu podepsané a zmenšené, ale tentokrát ne, protože na to nemám náladu... (A to bych ještě měla upravit obrázky ze Zuba.)

Proto říkám, že je to moje autorská tvorba a kopírování je zakázané!!!

Doufám, že dlouhé načítání těchto snímku velkého rozlišení vás neodradí od toho, abyste si je prohlédli. :) Kdo nemá trpělivost, tak na CČ klikat nemusí. ;)


20.1.2012-Z hor

20. ledna 2012 v 14:37 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Ahoj všichni,
hlásím se Vám opět z mého noteboočku. Jo, jsem doma a na horách to bylo super.

O lidech, o kterých jsem si myslela, že mají v hlavě jenom piliny, se ukázali v dobrém světle a u těch, u nichž jsem si myslela, že by mohli alespoň trochu logicky uvažovat, pohořeli. :D ;)


Jo, je to bohužel tak, ale co s tím už nadělám. Proč se teda se mnou baví, když se za mě stydí? Jasně, je úplnej machr, když jde vepředu a za ním jde pět kluků, kteří jsou o dva roky starší. A včera večer? Oh, ty jeho gesta, chtělo se mi blit. Jsem zvědavá, ale dooprady setsakramentsky zvědavá, co se bude dít v pondělí. On ví, že na něj jsme naštvaný (nejsem jediná), ale nic s tím nedělal, nezeptal se, nenapsal... Tady se utvrzuje to, že trpí jednou chorobou, chorobou jménem kreténština.

Ale naopak jsem ráda, že jsem víc poznala naše malé blbce, kteří u nás byli v pokoji poslední dva dny. Jeden z nich má dokonalé oči. ;*

No a co teda já a lyžování? :D Jo, šlo to... Docela... :D Dvakrát jsem spadla na vleku a belhala se do kopce, ale co čekat od takové gramly jako jsem já. :D

No potom jsme se chytly s jednima holkama, ale to se později spravilo a taky bych ráda věděla, co se doopravdy skrývalo za touto větou: "Hen, to je to děvčátko, co sedí na tom křesle." (Prosím, ať se to dozvím.)

Celkově se to velice povedlo. Velice. Až na toho debila, samozřejmě. :D Ale je lepší získat víc lidí než jednoho ztratit. Jsem zvědavá na pondělek. .D

Až se mi bude chtít, tak sem nahraju fotky, naši jdou dneska na ples, pustím si Řadu nešťastných příhod a dočtu knihu jedenáctou...

4ever: Anička, Peťa, Aneta, Pavla, Blanka, Aďa, Bětka, Tamarka, Ivča, David, Franta, Tomáš, Dalibor, Tomáš....... :D Na včerejšek nezapomenu, ještě štěstí, že mám ty fotky. :D

KráTerka, která myslí na stolní fotbálek. :D14.1.2012-Hlásím se ze zabijačky ;P

14. ledna 2012 v 9:26 | KráTerka |  Já a moje zážitky
No tak dneska brzo ráno vstávání, páč jsme šli k jesné rodině na zabijačku. Vlastně u nich právě teď jsem a hlásím se vám z jejich notebooku. Myslela jsem, že to bude horší, ale celkem pohoda... :D Jsem tu jedna z těch větší, jinak jsou tu samí malí prcci. :P
No, píšu vám protože tohle je asi poslední článek do 20.1., kdy dojedu z hor.
Jinak z matiky mám jedna mínus a z infošky jedna, dopadlo to fajn.
Ale češtinářská olmypiáda byl zážitek. :D Slohovku jsem absolutně podělala a ještě nějaký cvičení, takže jsem totál urči mezi posledníma, ale doufám, že nebudu viset! :D (na nástěnce).
S tím mám taky zážitek. :D Šla jsem po chodbě s kámoškou a říkala: "Já nechcu viset!" A říkala jsem to fakt nahlas, takže mě slyšela i učitelka, která mě bude učit na lyžáku na lyžích. :D
No už se fakt těším, už abych to měla za sebou, to budou trapasy jak něco.
No co už, loučím se s vámi na několik dnů, přežijte to tu ve zdraví, štěstí a mně ho přejte taky! :DDDD

KráTerka, která je z prasete celá hotová. :D

A series of unfortunate events

13. ledna 2012 v 21:42 | KráTerka |  Knihy

4ever in my heart. <3

...

9.1.2012-Pondělí, úterý, středa...

9. ledna 2012 v 17:56 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Ano, nepletete se. V názvu článku jsem vám vypsala nejhorší dny týdne! Při nich se většinou něco podstatného stane, jako dneska. :3 Nejradši bych je uškrtila. x-O (smrtka) Ještě že je úplněk, to mě uklidňuje... Neptejte se proč.
Před lyžákem nastalo jakési šílenství, takže se teď musím jenom učit. :-/ Ale na lyžáku doufám v odpočinek. :D
Čím dál víc se bavím s Kubou, jo, jsme fakt super kámoši. :D Už mu nevadí, když mu sahám do pouzdra. :D Zato se čím dál míň bavím s Dominikem a to mi nevadí. :D Ale s kým mám teď hrát Co máš rád z prasete? :-(
O víkendu jsem lenošila a vyběhala to dneska na volišu. :D
Tento článek je vlastně v podstatě o ničem. :D
No někam si ty zážitky musím zapisovat, když mě deník nebaví! :D
Gloging...
Hrabe mi...
Učení!!! Matika!!! Čeština!!! Angličtina!!! Praktikum!!!
Dneska jsem pohnojila informatiku... Yes! Nečekanej test, hlavně, že z toho předtím jsem dostala jedničku... Ale děják v poho. Snad... A taky jsem zjistila, že se jako jediná ze třídy těším na odpoledka z výtvarky. :-/ No jo, jsem originál! :D
Ve výtvarce jsem dokončila obrázky ke dvěma novým příběhům Zuba, brzy se objeví na zubovy-tajuplne-prihody.blog.cz . Myslím, že se máte na co těšit...


Z tohoto má asi největší radost! :)
A tohle je asi
konec
článku.
Nečekejte v tomto týdnu nové, pravděpodobně se dočkáte až v pátek.

Hezký večer, KráTerka

Kouzelná knihovnička

8. ledna 2012 v 18:00 | KráTerka |  Knihy

Jednoho dne jsem narazila na blog jedné slečny, která měla vyfocenou svou knihovničku, napsala jsem jí ke článku komentář a ona mi zpět na můj blog, napsala, že se zúčastnila projektu u Abyss. No tak jsem si řekla, že můžu taky. :D
Píše se, že se má knohovnička vyfotit nyní a potom za několik měsíců, což mi nedělá problém a může to být pro mě zajímavé a do budoucna i užitečné. :) Jsem až příliš liná vypisovat názvy knížek, myslím, že se to přečíst dá. :D


6.1.2012-První poloviční týden ve škole v novém roce

6. ledna 2012 v 16:59 | KráTerka |  Já a moje zážitky
Jo, je to fakt děsný... Vlastně celej tento týden byl divnej. :-/ V úterý jsem ve škole nebyla a ve středu byl můj špatnej den! Páč si všichni řekli, co má na onen den být a věřte, že jsem se ptala několika lidí, tak jsem neměla například laborku do chemie, kterou budu mít tak za dvojku nebo trojku. Nemám tam vypsané chemikálie. To mám jakoby v tom úkolu. :P Já vím, je to složitý.
A taky jsem zjistila, že až moc sním, ale doopravdy až moc. Je to děsný. Byla jsem obdařena velkou fantazií a naivitou, které mě jaksi nechtějí opustit a jsem zato fakt ráda, ale musím se teď hold krotit. :-/ :P
Psali jsme včera taky hodně těžkou matiku, tu mám za jedničku. :D A fyziku, tu bych měla mít asi taky dobře...
Jsem ráda, že je už víkend, dopíšu konečně povídku, která je zatím bez názvu :D a zaačnu ji opravovat, rozšiřovat. Jo, a taky se začtu do Řady nešťastných příhod, ty knížky jsou fakt dokonalé a mají pointu a není to žádná fantasmagoria, jak říká babička! :D

Hezký víkend, KráTerkaI Zub s Martinem vás samozřejmě zdraví. :)

News 5.1.2012

5. ledna 2012 v 7:00 | KráTerka |  Blog
Kontaktujte mě na e-mail blog.kaderabek@seznam.cz!

-Začátkem února nebo spíš v první poloviné února by se tu měla objevit nová, delší povídka. :) Momentálně se pohybuji kolem 11 500-ti slov. :)

-15. ledna odjíždím na hory a vrátím se 20., ještě nevím, zda přednastavím články. (max. 2)

-Druhý díl Deníku Rachel je rozpracovaný, ale čeká mě hodně práce, nejspíš si budete muset počkat až do jara. :(

-Po prázdninách opět začala škola, ale já se mohu těšit na jarní prázdniny na začátku února.


-DĚKUJI VŠEM PRAVIDLNÝM ČTENÁŘŮM A NÁVŠTĚVNÍKŮM ZA KRÁSNÉ KOMENTÁŘE! VELKÝ DÍK PATŘÍ PŘEDEVŠÍM ŠAVRDĚ, SLEČNĚ, KTERÁ MÁ BLOG KOŇOPRDI, ÁNČI a dalším...

Dotazy pokládejte SEM!

Moje povídky:

Oko

Deník půvabné, blonďaté, ale hlavně tvrdé Rachel

Zelektrizovaná

Zubovy tajuplné příběhy

-ráda bych uspořádala na stránkách Zuba soutěž, ale potřebuji, aby měl Zub nějaké čtenáře. Tímto vás ale do ničeho nutit nechci. :) Budu ráda když nakouknete, blog se teprve rozjíždí. :)

Řada nešťastných příhod - kniha třetí

4. ledna 2012 v 15:00 | KráTerka |  Tvorba
Mně se ty obaly z těch knížek děsně dobře kreslí, zvlášť, když mám teď devět knížek Řady nešťastných příhod pohromadě. :) Miluju ty příběhy. :)

Je to první obrázek, co jsem pokoušela skenovat. Vypadá, jako by to bylo tuží, ale je to nakreslené tužkou. :) Snad se líbí. :)

Dědictví rodu Trnhoffů

2. ledna 2012 v 15:37 | KráTerka |  Knihy
:D No aby to tu nečnělo tolik prázdnotou, když teď chvíli nebudu zveřejňovat povídky, měla bych napsat nějaké články o knížkách, nemyslíte? Když už tu rubriku mám... Dneska jsem dočetla jednu knížku. Jmenuje se...je to v nadpisu... :D Byla to knížka po malém poseroutkovi, kterou jsem si nejvíc přála na Vánoce. ;)
Tak vám tedy o ní něco povím... :D
Bylo to rozděleno do třech dějství. Když jsem četla to první, říkala jsem si: "To je kniha tak pro mýho bráchu." Ale později se děj začal vyvíjet a nabíral na akci. Kdo doopravdy zabil pana Pytlouna, Felixovy a Leontýniny rodiče, paní Grešlíkovou a zemřel doopravdy Adam či to byla jenom léčka?
Já měla tak ze dvou třetin jasno. Autor to tam dával velmi jasně najevo, nebo jsem snad já uvažovala logicky? :D
Hlavní hrdinové, dvojčata Felix a Leontýna mi byli velmi sympatičtí. Takhle sympatické hlavní postavy by měly být snad ve všech dětských knížkách.
Když ale vezmu, že je to knížka pro děti od devíti let, tak je hodně povedená a panu Jonesovi se povedla. :)
Překvapilo mě, že věci, které ze začátku popisoval a nepřišly mi podstatné, nakonec byly podstatné. :D

P.S-Většinou kreslím z obalu knížek, tohle je ale obrázek z mojí hlavy. :D ;P

Hodnocení: 8/10