Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Září 2012

26.9.2012-Můj momentální stav...

26. září 2012 v 15:33 | T. |  Já a moje zážitky
Dnešní noc nebyla jednoduchá. Probudila jsem se o hodinu dřív z důvodu, který jsem nikomu nesdělila a ani sdělit nehodlám, protože je to tak primitivní! Ale já ten problém vyřeším! :) Jo, Terezka to vyřeší! ;) A ví jak! Řešit věci po psychologické stránce je nejlepší! A já vím, jak na to! ;) Snad... :D
Odpoledne nebylo taky jednoduchý. Pohádala jsem se s mamkou - nesnáším hádky s rodiči, ale už jsem se jí omluvila, takže by to mohlo být fajn...
Takže se necítím zrovna nejlíp, dnes ve výtvarce jsem zlobila, protože jsem byla z hádky s mamkou tak rozčílená, hrozně jsem se smála a křičela zároveň, tak doufám, že z toho učitelka nebude mít doživotní následky.
Doufejme, že se mi můj první experiment povede...

Normálně jsem se naučila smát s vyceněnýma zubama! Asi můj největší úspěch v životě!

(Ne, přeháním to.)
Jinak ta fotka je hrozná, já vím, ale hlavní důvod bylo ukázat vám moje nový triko. :D

25.9.2012-Vyřízená Terezka

25. září 2012 v 16:01 | KráTerka |  Píšu
Nejhorší období v roce: začátek září, polovina ledna začátek června.
Ano, zrovna tyto, kde se píše nejvíc písemek. Dnes jsme psali zase dvě. No, nevím jak dopadly, but I hope, it will be fajne. Jop, do všeho motám angličtinu. Jsem z toho tak zmatená. Hallo, wie heist du? Jsem ráda, že se učím jenom tyhle dva jazyky. Chtěla bych ale umět i latinsky, ale na to si, myslím, počkám.
Víte, jak jsem vám psala o té učitelce na anglinu. Tak je přesně taková, jak jsem si myslela. No, co vám budu povídat... :/
Jo, již brzy mi bude patnáct. Krásný to věk.


Nikdy jsem s kamarádkami neměla štěstí. Vždycky jsem záviděla těm dvěma, co měly jedna druhou. Připadala jsem si jako Teres-Xeina, nevím, jestli ji znáte... Měla blog, teď už ho myslím nepíše. Byla mi přes blog nesympatická, to se říct nebojím, ale vždy jsem chápala to, když psala, jak má s kamarády potíže... Říkala jsem si tenkrát: celá já... A tak doufám, že nejlepší kamarádku už znova heldat nebudu muset... Protože moji Aničku bych nevymněnila za nic. Ať se jdou ti debilové kluci vycpat! I když Dracouš.... :D Ne, dělám si samozřejmě srandu. ;)

Miluju svoje červený gatě!
T.


A cestování časem by tě nebavilo?

20. září 2012 v 16:00 | T. |  Knihy
Zaklapla jsi knížku, kterou jsi právě dočetla a znova přemýšlíš nad tím, co vzít do ruky? Já ti poradím. Mám tu pro tebe tip na skvělou sérii knížek.
Rudá jako rubín, Modrá jako safír a Zelená jako smaragd jsou knížky trilogie Diamanty od německé spisovatelky Kerstin Gierové. Třetí kniha ještě nevyšla, a tak vám povím zatím o prvních dvou.
Rudá jako rubín
Obsah:
Šestnáctiletá Gwendolyn to nemá v životě a v rodině vůbec jednoduché. Její drzá a namyšlená sestřenice Charlotte má zdědit časoprostorový gen, ale najednou se Gwendolyn ocitá v Londýně o sto let zpátky. Že by se někde stala chyba? Gwendolyn je zmatená, a tak se několik dní s tímto tajemstvím svěřuje jenom svojí nejlepší kamarádce Leslie. Když se ale přemístí znova, začne mít velké obavy a svěří se matce. Minutu nato se jí obrátí život vzhůru nohama. Dovídá se, proč zdědila gen právě ona, uvidí poprvé tajemný chronograf a potkává krásného Gideona, se kterým je později vyslána splnit důležité poslání.
Můj názor:
Kniha mě naprosto uchvátila a strhla do děje. Mnohokrát jsem se od ní nemohla odtrhnout. Hlavní hrdinka je sympatická - za to má knížka u mě velké plus. Děj utíká velmi rychle a částmi je docela i vtipný. Ani se nenadějete a knížku s třemi sta stranami, máte ihned přečtenou
Hodnocení: 95%


Modrá jako safír (vyšlo 13. srpna 2012)
Obsah:
Když se Gwendolyn vrátí z nepovedeného úkolu, který měla splnit, zdá se jí, že se jí život ještě víc zamotal. Musí se učit tancovat menuet, hrát na hudební nástroje a učit se zvykům, aby zvládla všechny svoje další povinnosti, které ji v minulosti čekají. Gideon se navíc chová zvláštně. Jak tyto situace a další setkání s nepříjemným hrabětem Gwendolyn zvládne? Přečti si knížku a dozvíš se to!
Můj názor:
Tato knížka mi připadala o něco nudnější než ta první. Pořád jí ale nechyběl humor. Na začátku jsem se od knížky nemohla odtrhnout, ale později, asi ve dvou třetinách, mi děj připadal trošku nudný a já se musela několika stránkami překousávat. Na konci se to ale celé opět zvrátilo a byla jsem doslova překvapená koncem. Jinak nemám knížce co vytknout. Už teď netrpělivě čekám na poslední knížku téhle série a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.
Hodnocení: 90%

Četla jsi i ty některou z těchto knížek? Tak neváhej a doporuč tuto knížku v komentářích i ostatním! ;)


Náramky přátelství - prolamovaný vzor

16. září 2012 v 16:00 | T. |  Tvorba
Ahoj! :)
Nevím, jestli jsem se už zmiňovala, ale o prázdninách jsem začala plést náramky přátelství, a tak bych se s nimi v několika článcích chtěla pochlubit. :D Bude jich snad přibývat čím dál víc. ;) Na konci nezapomeňte vyjádřit své názory na ně a napsat, zda taky pletete něco takového. :) Byla bych i ráda, kdybyste mi doporučili nějaké stránky nebo knížku. :)

A teď už fotky:
V dnešním článku vám ukáži prolamovaný vzor!
13.9.2012-Brzy víkend

13. září 2012 v 15:53 | T. |  Já a moje zážitky
Je divný si teď říkat už jen T., ale líbí se mi to. ;)
Tento článek píšu, aby to tu nezahálelo prázdnotou, což po víkendu asi nebude, protože chci napsat několik článků. :)
Zítra jedu na ekurzi se školou, snad to bude ok. Dneska jsem dostala svou první známku za letošek z domácího úkolu do češtiny. Byla to jednička. :) Tak jsem se známkami zatím na dobré cestě, snad to tak bude pokračovat. Po dnešním dni mám ale v diáři hromadu úkolů na celý příští týden.
Taky bych vám chtěla oznámit, že jsem právě poslala povídku do jedné soutěže. :D No, uvidíme jak to dopadne, kamarádce se líbila, takže by to nemohlo být zas tak špatné. :D
Momentálně jsem ulítlá na Kdo přežije a detektivkách. :D To mě asi nikdy neomrzí. Taky hodně pletu náramky. Nebojte, fotek se dočkáte. :)
Jdu něco zakousnout a udělat pár úloh, majte se! :)

Tumblr_lobn5dyc9v1qgt2wto1_400_large

T.

Deset dní se mnou - den desátý

10. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

Co to je vlastně zpověď? Snažila jsem se to najít na googlu, ale nikde jsem to nenalezla. :x A tak vlastně ani nevím, co mám napsat. Vím, že zpověď je v kostele, že tam jdete a vyzpovídáte se a potom vám budou vaše hříchy odpuštěny nebo něco takového. Fakt se omlouvám, jestli jsem tímto věřící nějak urazila, ale já sama věřící nejsem, takže tyhle věci jsou nějak kolem mě.
No, když jsem si to slovo zadala do google vyhledávače, našlo mi to www.zpovednice.cz, kde se další lidi ptali na významy slova, páč jsem k tomu "ZPOVĚĎ" zadala ještě "VÝZNAM SLOVA", takže jsem se vlastně skoro nic nedozvěděla.
Taky bych mohla jako zpověď přiblížit některý z těch faktů, co jsem napsala druhého září, ale nevím, zda by to nebylo takové nemastné neslané,...
Taky bych vám o mně mohla říct...ne to fakt neřeknu...
Víte, právě jsem dostala pořádnou šlupku míčem do hlavy, páč byl první trénink volejbalu a ještě teď mě z toho bolí hlava a chce se mi hrozně spát a písmenka na klávesnici naťukávám čím dál pomaleji...
Myslím, že už nic kloudného nevymyslím. Monžá, že kdybych tento článek napsala už včera a přednastavila ho. (Tak jsem to vlastně dělala s předchozími články.)
Jediný, co vám ještě můžu říct je to, že jsem na školním výletě zamilovala do jednoho blonďatýho Nora. Byl tak krásně blonďatej a sympatickej na první pohled. Doufám, že si s ním budu psát.
Někdy si přeji, aby nikdo z mých blízkých o mém blogu nevěděl....
Takže ta zpověď je, že zbožňuju blonďáky.
Teď jsem si přečetla, co je tento týden za téma týdne a asi něco nasmolím. Mám k tomuto tématu totiž hodně blízko, zajímá mě psychologie a takové ty věci.
No, každopádně jsem budou přibývat další články až mě přestane bolet hlava. Mám pocit, jako by mi měla vybouchnout.
Sory, ani si to po sobě nebudu číst, takže se omlouvám za veškeré chyby.

MILUJU BLONĎÁKY!

a vás taky! ;)

Hezký den, T. (Jo, odedneška je ze mě jenom T., ta přezdívka mě už omrzela a T. je prostě T. Dokonalé písmeno jako D.)

Deset dní se mnou - den devátý

9. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.


Eclipse_of_the_crescent_moon_by_itsanne-d5e4370_large


Gifs3_20_28147_29_large

<3 <3 <3

KráTerka

Deset dní se mnou - den osmý

8. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

:D Tak na dnešní den jsem se fakt "těšila". Po přečtení článku si o mně budeme myslet, jakej jsem úchyl. xD Nemůžeme tento den přeskočit? :D

1) Polibky na krk
O můj bože, z toho fakt nemůžu! :D

2) Starší kluci
Tak kolem pětadvaceti. :D Když jsem byla menší, líbili se mi mladší kluci (vždycky tak o půl roku). No a teď se mi líbí ti starší. :D

3) Když někdo fakt krutě zpívá
Nevím, jestli se to dá nazvat "vzrušením", ale často mi přejíždí mráz po zádech, když slyším někoho, jak úžasně zpívá. :)

Tohle jsem prostě já! A díky těmto článkům mě máte poznávat. A nevím, co bych k tomu ještě dodala. Pokud má někdo problém, tak ať ho klidně má!
:D

Zbývají poslední dva dny. :/

KráTerka

Deset dní se mnou - den sedmý

7. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.
1) Grkání, krkání,...
Fakt nevím, jak se to píše, ale myslím, že všichni víte, o co jde. Jo, tohle fakt nesnáším. A ještě víc nesnáším, když si někdo grkne a místo omluvy dodá: "Jo, to byl fakt krutej grk!"

2) Když kluk smrdí...
Babička mi před několika dny řekla, že by mi měl kluk, kterého si vyberu vonět. Tento názor mám už nejmíň pět let.

3) Falešnost
Ty lidi opravdu nesnáším. Nejhorší je, když už víte, kdo falešný je a sledujete ho, jak se snaží být čím dál tím víc falešnější. To vždycky zavolám: "Podejte mi kbelík nebo se pobleju!"

4) Nevychovaní kluci
Jo, já vím, to tak zahrnul bod jedna a dvě, ale doopravdy... Na táboře byl jeden kluk, kterého když jsem pokaždé viděla, zvedal se mi žaludek. Sory, ale tvoji prdel fakt vidět nepotřebuju...

Dneska takové spíš o klučičí... :D Až na bod tři. ;)
Ještě další tři dny a projekt bude u konce. ;) Doufám, že ve škole se vám daří. :)

KráTerka

Deset dní se mnou - den šestý

6. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

-Maminka
-Tatínek
-Martínek
-Babička
-Dědeček

Víc se nehodlám vyjadřovat... Nejdůležitější je pro mě rodina. Aničko, kdybych mohla napsat šest lidí, ty bys to šesté stoprocentně obsadila.

Dneska nejkratší jak jen to jde. Nemám náladu na psaní.

KráTerka

Deset dní se mnou - den pátý

5. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

Tohoto dne se s prominutím nehodlám zúčastnit. Mám totiž teď tak skvělý život, že si myslím, že kdybych nějaké věci neudělala, byl by jiný. Ne o moc, ale o trochu ano. A tak nechci na nic vzpomínat a ničeho litovat. V podstatě nelituju ničeho, co jsem udělala. Nemám tak čistou duši, ale myslím, že kdybych ty věci neudělala, byla bych pořád slepá tak, jako předtím, což teď, naštěstí, už nejsem. Doufám, že to chápete...

Ještě jednou se omlouvám. Zítra čekejte další článeček, tentokrát bude hodně krátký, ale bude obsahovat to co má, což o dnešním říct nemohu.

KráTerka

Deset dní se mnou - den čtvrtý

4. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělatl.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

1) Jak vznikl vesmír?
Nad tím přemýšlím většinou před spaním... Jak se z ničeho mohlo stát něco? Nevím, jestli se na tuto otázku dozvím odpověď. Každopádně bych ji hrozně chtěla znát.

2) Co kdybych byla slavná?
Nesmějte se. :D Myslím, že nad tím přemýšlí i hromada jiných lidí, tak proč ne já...

3) Na tu věc, co se stala před dvěma roky.
Udělala jsem já chybu? Myslím, že ne... Myslím, že jsem vyjdřila jenom svůj názor. Anebo se pletu?

4) Nad tím, jak jsem šťastná.
Jo, je to pravvda, ale jsem ten nejšťastnější člověk. :3 Dřív jsem taková nebývala, ale teď...

5) Co je po smrti?
I když jsem nejšťastnější člověk, pořád mám v sobě trochu morbidnosti a tahle otázka je pro mě fakt záhadou.

6) Jak člověk usne?
:D Nevěděla jsem, zda to sem napsat, ale tak píšu to sem. Nechápu, jak může člověk usnout a jen tak vypnout. Co se stane v mozku? :D No, na wikipedii jsem to ještě nehledala, na to jsem moc líná. :P Takže kdyby mi někdo chtěl napsat do komentů, co se děje, budu mu nesmírně vděčná. :D

7) Co by kdyby...
Jo, tak nad tím přemýšlí hromada lidí. :D

Tak zítra zase naviděnou v 18:00. ;)

KráTerka

Deset dní se mnou - den třetí

3. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělatl.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

A s chutí se pouštíme do třetího dne. :)

1) Být sám sebou.
I mně to dělá občas problémy, ale věřím, že většinu času taková doopravdy jsem. Sama sebou. Snažím se na nic si nehrát a doufám, že ostatní to dokážou taky.

2) Gentleman
Jsem staromóndí, no a co! :D Mně ale gentlemani přijdou hrozně sexy. :P

3) Žádné drogy, žádné cigarety
Toto jsou věci, které doopravdy nesnesu na klukovi. Vadí mi, když kluci smrdí. A s drogama bych už nechtěla mít nic společnýho. Jsem přece hodná holka. :P

4) Upřímnost
Upřímnost někdy bolí, já vím. Sama jsem upřímná. Jsem mnohem radši, když mi někdo něco sdělí na rovinu, než abych se trápila.

5) Brát mě takovou, jaká jsem
Jsem jiná než ostatní. Vlastně, každý je jiný, že? Nějaké drobnosti bych na sobě dokázala změnit, kdyby tys nějaké dokázal změnit taky na sobě.

6) Umět něco.
Mnohem víc se mi líbí, když někdo umí hrát na hudební nástroj, zpívat nebo hrát divadlo. Líbí se mi to mnohem víc nežnějakej sport. Až na tenis teda... :D

7) Vycházet s mojí rodinou a přáteli
Tohle je pro mě hodně důležité. Nehodlám se mojí rodiny vzdát. Co by se stalo, kdybych ji kvůli tobě opustila a ty bys potom opustil mě? Byla bych sama? Rodiny a přátel se nevzdám.

8) Řeč těla
Já vím, zní to celkem vtipně, ale je to pravda. Já hrozně ráda pozoruju, a i když si to ani neuvědomíš, dokážeš mě svým gestem naprosto odrovnat.

Nevím, jestli se někdo takový najde. :')
To je pro dnešek všechno. Naviděnou zase zítra. :)

KráTerka

Deset dní se mnou - den druhý

2. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělatl.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

Jak vidíte, první den máme veleúspěšně za sebou. Jdeme na druhý. :)

-Nejsem taková, jak vypadám.
-Miluju sladké.
-Jsem největší faninka Wíbuschné plýny a jejího bubeníka (Rodrička).
-Od osmi let chci být zubařkou a spisovatelkou. Nově si chci taky založit nakladatelství. x) Ááá, jo, jsem naivní. x3
-Nejlíp se mi píše za úplňku.
-Jsem hrozně naivní.
-Všichni o mně tvrdí, že jsem hrozně spravedlivá a spolehlivá, ale ani jedno není 100% pravda.
-Sedm let už hraju na housle, ale vůbec nejsem dobrá. :3
-Celkem ráda se učím.

Samozřejmě, že bych mohla napsat ještě hromadu jiných faktů, ale mělo jich být devět, tak je jich devět. :)

Dneska poděkud kratší, ale co už. :)

KráTerka

Deset dní se mnou - den první

1. září 2012 v 18:00 | KráTerka |  Píšu
Přes prázdniny se jedna moje kamarádka zúčastnila tohoto projektu. Ani nevím, jak se oficiálně jmenuje a kdo je jeho původním zakladatelem, ale přišel mi jako skvělý nápad. A protože je prvního září a já jdu do deváté třídy, což je pro mě celkem významný okamžik, rozhodla jsem se se zúčastnit tohoto projektu. Každý den tu bude ve stejnou dobu něco o mně. Třeba mě víc poznáte anebo si o mně budete myslet, jaká jsem mrcha, ale jdu do toho. ;)

Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělatl.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý - Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

Den PRVNÍ:

1) Otevřela jsi mi oči!
Díkybohu, že jsme spolu jely do Německa. Byla jsi tam skvělá a během naší konverzaci o jedné osobě, jež se skládala ze dvou vět, jsi mi dokonale otevřela oči a já konečně vím, co je ta mrcha zač, za což jsem ti moc vděčná.

2) Co jsi zač?
Ty mi hodně vrtáš hlavou. Jsi zvláštní člověk. Jednou se chováš, jako bych neexistovala a jednou se mě tak dokonale zastaneš. Vysvětlíš mi to někdy?

3) Zjev se mi!
Honzíčku! :D

4) Nemám odvahu...
Hrál sis se mnou jako já s tebou anebo jsi to bral vážně?-_- Vypadalo to spíš jako to druhé. Páni, už se mi o tobě i zdálo, ale pochybuju, že si v budoucnu řekneme něco víc než pouhé: ahoj.

5) Je mi tě líto.
Jo, vlastně jsem ti to už řekla. Je mi fakt pekelně líto. Už se náramně těším na první školní den, jak to dopadne a co v jeho průběhu stane. To bude moc...vtipné. :D Letos se asi budu náramně bavit.

6) Jsi mrcha.
Ach, jak já byla slepá! :D Bude mi potěšením tě sledovat a smát se tomu, jak se snažíš být "vyjímečná".

7) Snad nám to vydrží.
Moje drahá Aničko, tebe jsem hledala. :D Doufám, že nám naše kamarádství vydrží hrózně moc dlouho.

8) Myslela jsem, že víc rozmazlenější už být nemůžeš...
Naopak! Vždycky to může být horší!

9) Vysvětli mi to!
Hned jak tě uvidím se tě zeptám, co se to vlastně stalo a budu čekat tak dlouho, dokud mi nepodáš řádnou odpověď. Chci slyšet, jak to vysvětlíš!

10) Mám tě ráda.
Mamííí!:)