Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Listopad 2012

Sladké sny :*

28. listopadu 2012 v 21:11 | T.

Nemůžu z toho videa!:D Nemám nic proti Justinovi, ale tohle je zabitý!;D
(Deník malého poseroutky 3 - Jooo, konečně jsem se dočkala!!!:D)
Sladké sny.:*
T.

Kostkovaný a stínovaný náramek

28. listopadu 2012 v 16:00 | T. |  Tvorba
Tyto dva náramky nosí můj bratr. Upletla jsem je a je to jeho ruka, která je na obrázku.:D


Který se vám líbí víc? Napište do komentářů!:)
S přáním hezkého dne,

T.

30 days book challenge - Day 2 - Neoblíbená kniha

24. listopadu 2012 v 11:37 | T. |  Knihy

Ano, po měsíci a půl se opět dostáváme k tomuto projektu!

- s nadšením poslouchá jásot davu -
Teď fakt doopravdy...:D Asi před pěti minutama jsem si na tento projekt vzpomněla a rozhodla se, že bych v něm opět mohla pokračovat. Tentokrát bych vám měla představit moji neoblíbenou knihu.
Původně jsem chtěla psát o jiné knížce, ale nakonec jsem se opět vrátila k mému nejoblíbenějšímu žánru a nejoblíbenější spisovatelce. Rozhodla jsem se pro knihu Nemesis.
Tuhle knihu jsem si vybrala, protože se mi moc líbil film stejného názvu se slečnou Marplovou. Nemesis - zní to tak zajímavě...:D Každopádně u čtení téhle knížky jsem se nudila, ale i přesto jsem se jí nakonec překousala. Nejhorší pro mě bylo, že film byl o hodně odlišný od knížky.:/

Obsah:
Pan Rafiel po své smrti zanechává slečně Marplové dopis, v němž jí sděluje, že pokud vyřeší či zabrání jedné vraždě, odmění ji finanční odměnou. Háček je ale v tom, že neví, kdo, kdy a kde má být nebo byl zabit. Po dlouhém rozmýšlení ale nakonec souhlasí a vydává se na zájezd, jehož lístky byly přiložené v dopise. Setkává se s mnoha lidmi, potkává tři tajuplné sestry a pomalu se začíná dovídat o minulosti tohoto kraje...

Zní to celkem lákavě, že?
Rozhodně se mi líbil víc film než knížka.
Tuhle knihu řadím mezi ty slabší od Agathy, i když rozluštění je opět překvapivé, avšak děj na mě až příliš nudný...

(starší vydání)

Hodnocení: 4/10

Dráček

22. listopadu 2012 v 16:00 | T. |  Tvorba
Ráda bych vám ukázala další z mých náramků, které momentálně pletu a hrozně mě to baví. Tenhle se jmenuje Dráček. Když jsem ho dělala poprvé, absolutně mi nešel, ale teď už je to v pohodě a já se chystám na tzv. "dvojtého dráčka".:)


Náramek je rychle upletený a krásný. Moc ráda ho nosím a pyšním se s ním na své ruce.

Hezký den.:)

T.

PS-Pokud se tu nachází někdo, kdo miluje Survivora neboli Kdo přežije, nebojete se mi napsat! Miluji konverzace o Survivorovi!:D

Instagram - I.

19. listopadu 2012 v 20:47 | T. |  Tvorba
Takže na mém instagramu @kraterka si můžete prohlídnou myslím již patnáct fotek.:D Já vám sem dám několik, abyste měli takovou "ochutnávku".:)
Jinak všechny ostatní můžete najít jak už na mém samotném instagramu nebo rovnou tady na blogu v rubrice Fotky -> složka Instagram. Doufám, že ještě nějaké fotky přidám i sem na blog.;) Ráda se pochlubím.:D
Fotky jsou samozřejmě má tvorba, takže don't copy!!!:D


10.11.2012-Na manéži Bolka Polívky

11. listopadu 2012 v 15:19 | T. |  Já a moje zážitky
Ano, jak už praví naspid. Včera jsem byla na manéži Bolka Polívky.
A bylo to vážně boží! Byla jsem hrozně nadšená a dost jsem se bavila. Navíc jsem seděla v první řadě na kraji, takže jako...to bylo fakt dobrý.:D No a ještě lepší bylo, že Vojta Dyk stál asi deset vteřin asi deset centimetrů ode mě a koukal se na mě.:D (Samozřejně, že hrál přitom scénku, protože potom na nás vystrčil svůj zadek.:D) V manéži tedy vystupoval on a Nightwork, dále taky Horkýže slíže, který tam byly místo nějakého pána (už si nepamatuju jeho jméno:D) a zpívali na playback, takže nicmoc. Potom tam byla Marta Issová a Anna Polívková. Nesmím ale ani zapomenout na dva cirkusáky z Jo-Joo cirkusu. Jejich vystoupení bylo fakt nádherný. Byla jsem z něj unešená stejně jako ze všeho ostatního, co jsem tu již popsala.:)
Tahle manéž bude určitě v televizi, ale nevím, jestli s námi, poněvadž byly za tento víkend tři představení, ale rozhodně se na to v televizi budu koukat.:) Kdybych mohla jet na manéž znovu, určitě bych tam jela!:)
Dneska tedy jenom stručně, chtěla jsem se s vámi o tento úžasný včerejší zážitek alespoň v krátkosti podělit, protože zbytek víkendu trávím zkoušení dalších aplikací na mém novém mobilu (jo, právě jsem si založila instagram!:D) anebo se učím. Mám ale v plánu si jít teď ale i zacvičit a potom si číst.:)
Tak se mějte krásně a užijte si zbytek neděle!:)

T.
P.S.-Příští týden v sobotu jedu na Hurvínka, to budou další zážitky!:)

21627_162652593878479_619286839_n_large
Ghostgirl.<3

Náramek - gejzír

7. listopadu 2012 v 16:37 | T. |  Tvorba
Už dlouho se tu neobjevil nějaký můj výrobek, že?:D
Jelikož teď ve výtvarce maluji těžké zátiší a budu ho tento týden dělat již pátou lekci, tak malování trochu stojí. Ale nebojte, příště by měl být už dokončen a já ho snad dám na blog!:)
A taky píšeme hodně testů...:/ (Každej den učení minimálně 1, 5 hodiny.:( ) Říkám si, že není lepší si večer sednout ke svému oblíbenému seriálu a plést u toho náramky.:)
Tenhle náramek jsem dala kamarádce k narozeninám.:) Nevím, jestli ho nosí, na její ruce jsem ho bohužel zatím neviděla.:(
Návod najdete tady: http://www.naramkypratelstvi.cz/index2.html Tento náramek mě vážně bavil plést!:)

A teď už k fotkám!:)


Ten úžasný pocit, když vám někdo odepíše z Kdo přežije!:3

4. listopadu 2012 v 11:08 | KráTerka |  Píšu
Nikdy bych nevěřila, že se to stane!:D Survivor je totiž můj nejoblíbenější seriál/show a trvalo mi fakt dlouho, než jsem ho našla.:D
Momentálně se v USA vysílá 25. řada a já ji sleduji taky. Je to paráda.:D Letos fandím jenom dvěma hráčkám, a tak jsem se rozhodla jim napsat přes facebook, protože jsem si všimla, jak komunikují se svými fanoušky, a tak jsem doufala, že mi třeba taky odepíšou.:D A stalo se.:)

OBSAHUJE SPOILERY! (sice jen trochu, ale něco tam je :D )

Nejdříve jsem napsala RC. :)
Já:Hi RC,
I really liked you in Survivor.:):) I hoped you will win, but it is cool that you are first member of jury.:):) You are really beautiful woman.:):)
I hope that situation in New York will be better. My friend is there now, too. It destroyed airport from which they should go home.:(:( I hope she is fine.:/:/
I wish you good luck in your life.:):) You are amazing!:)

RC: awww- thank you so much for your kind words- means a lot to me1 I was pretty much alone out there and never imagined I would get the kind of support I am recieving from viewers!!! Wishing you luck in your life as well! xoxoxo RC

Byla jsem fakt hrozně ráda, že mi odepsala, poděvadž v New Yorku teď řádí hurikán a ona psala na facebook, že jí to vytopilo byt a všude mají potopy. Takže ji fakt obdivuju, že i přesto nám - nenasytný fanouškům - píše.:)

Další jsem napsala Denise.:)
Já:You are amazing in Survivor! In the imunity challenge you was really, really great! Good luck! I hope that you will be in final 5.:):)

Denise: Thank you so much! Having fun here at home watching it all unfold! Final five would be fantastic...but there's a whole lot of game left to play between here and then :):)We'll see, we'll see!

KONEC TĚCH "MALÝCH" SPOILERŮ:D

Ty jejich odpovědi mi udělaly hrozně velkou radost.:) Vám by neudělaly, kdybyste milovaly Kdo přežije tak jako já?:D

T.