Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Leden 2013

31.1.2012-Vysvědčení

31. ledna 2013 v 18:35 | T. |  Já a moje zážitky
Když se podívám na svoje vysvědčení, které neobsahuje jiné slovo než výborné a velmi dobré, zjišťuju, že si věci, co se mi teď stávají doopravdy zasloužím. Jako například psaní s tím nejkrásnějším klukem, kterýho jsem kdy viděla, a který nikdy nebude můj!:D A to si srandu fakt nedělám!:D Pro mě je už zázrak, že mi odepsal!:D
Komunikování přes celičký svět pomocí sociálních sítí je skvělé. Píšete si s lidmi z mnoha komců světa a poznáváte je. I když si třeba napíšete jenom dvě zprávy, pro vás je to jako splněný sen. Jako pro mě.:)

Bf6e9bb0574511e2968922000a1fbe74_7_large

Takže...podělila jsem se s vámi tak z poloviny o svou radost a jen velmi málo lidí chápe její význam!:D Ale jsem fakt šťastná!:D Po smrti mého kocoura, je to ta nejšťastnější a nejradostnější věc, co se mi stala... (Jo, to jsem vám sem taky nenapsala.)
Sice se můj blog na chvíli přiblížil ke kritickému bodu a upadla mu trochu návštěvnost, věřím, že brzy to bude zase v pohodě. Hold mám teď fofra, no... Škola, doktoři, zájmy,...
Každopádně jak už jsem psala, podle vysvědčení vím, že jsem se snažila a tento půl rok nebyl promarněný. A navíc se stalo tolik věcí.:) Ale o těch vám asi vyprávět nebudu.:D
A co vy?:D

T.

27.1.2013-Ital! <3

27. ledna 2013 v 14:05 | T. |  Já a moje zážitky
Včera jsme si s Aničkou vyhlídli jednoho Itala - no a hned jsme se s ním museli vyfotit.:D


Tak co?:D Taky se vám tak líbí? Já jsem z něj byla úplně hotová!:3 A mám od něj podpis na triku a to triko nikdy nevyperu, protože na něj sahal!:D Aj na obě moje ruce sáhnul!:D A jak odcházel, tak mi i zamával.:* Doufám, že ho uvidím i příští rok. <3 Jinak to nepřežiju!!!:D

Bídníci a Anna Karenina

22. ledna 2013 v 16:15 | T. |  Mé názory na filmy
V dnešním článku jsem se rozhodla, podělit se s vámi o dva filmy, které jsem v poslední době a viděla, a které, dle mého názoru, stojí za shlédnutí.

Anna Karenina
Film se mi moc líbil, akorát jsem ze začátku asi jako většina diváků, byla rozhozena ze scény, která mi celkem vadila a nedokázala jsem si na ni vzniknout. Hlavní postavy byly super, ale Anna Karenina mi sama o sobě nebyla sympatická, ale to už vkus každého diváka.
Momentálně čtu knížku, která mě velmi baví. Mám ji na mobilu, proto ji čtu pomalu, ale nemám v plánu s ní přestat. Až knížku dočtu, tak to teprve budu moci pořádně srovnat. Nemyslím si ale, že by se můj názor nějak příliš změnil.

Hodnocení: 8/10

BídníciTak tento film se mi líbil mnohem víc než ten předchozí. Možná proto, že miluji muzikály a už předtím jsem byla na tomto muzikále v divadle, kde jsem si ho oblíbila. Tento film doopravdy doporučuji. Četla jsem na něj mnoho názorů, pro většinu lidí přišel zdlouhavý, já se ale nenudila ani minutu!:) Takto by podle mě měl muzikálový film vypadat!:)

Hodnocení: 10/10

P.S-V obou dvou filmech jsou hezcí chlapi!:D

Excuse me

17. ledna 2013 v 17:31 | T. |  Blog
Velmi se omlouvám za mou momentální malou aktivitu, věřím, že v budoucnu to bude velmi lepší. Po pololetí nám snad dají o něco volnější režim ve škole.:D

Taky pořád běhám po doktorech, a když nic nemám, jsem ráda, že si lehnu, zapnu Survivora a odpočinu si.:)

Děkuji za pochopení, věřím, že se brzy vrátím.:)

30 days book challenge - Day 3 - Kniha, která tě rozesměje

12. ledna 2013 v 16:00 | T. |  Knihy
Na 100% Deník malého poseroutky!:) O téhle knížce jsem na blogu už tolik mluvila, že mi přide zbytečné psát znova nový článek, a proto jsem dávám odkazy na ty předchozí.;)


Hunger games - Aréna smrti - kniha vs. film

7. ledna 2013 v 16:00 | T. |  Knihy
Hunger games. Světový bestseller. Hromada fanoušků na premiéře velkolepého filmu. Hromada fanoušků čtoucí ve svém pokoji a vyhřáté posteli tuhle dokonalou knihu. Ano, tak by se daly popsat Hunger games.

Kniha:
Hunger games je knížka, která vás dokáže vtáhnout do děje. Zezačátku pro mě bylo těžké zvykat si na přítomný průběhový čas, který jsem sama myslím občas střídala v jedné z mých povídek. (Myslím, že to bylo zrovna v Zelektrizované.) Trvalo mi vážně dlouho, než jsem si na to zvykla. Nakonec se mi to ale do příběhu i hodilo.
Knihu jsem přečetla za týden a půl. Beru to jako úspěch vzhledem k tomu, jak nabytý program jsem zrovna v ty dny měla. Děj byl skvělý a kniha dokázala překvapit. Byla jsem celou dobu při čtení napnutá jak kšandy.
Největším problémem ale bylo pro mě to, že dvě hlavní postavy mi byly hrozně nesympatické. Myslím tím Katniss a Peetu. Nesedli mi (asi jsem jedna z mála), což se bohužel potvrdilo při čtení knihy druhé knihy, jejíž první polovina mě nijak nenadchnula a další nové postavy, které se tam objevovaly mi přišly hrozně nudné. (S výjímkou Volty, Edisona a Mags.) Byla jsem ráda, že jsem druhou knihu vůbec dočetla. K té třetí se zatím nechystám.
Z celého příběhu jsem byla zmatená. Různé věci jsem potřebovala vysvětlit, což mi kniha neposkytla, film alespoň z části ano.

Hodnocení knihy: 9/10

Film:
Film se mi líbil. Nebyl zas až tak špatný, i když se pár věcí vůči knize lišilo, ale tak už to ve filmu bývá. Do filmu nemůžete strčit celou knihu - zvlášť, když je tak obsáhlá.
První polovinu filmu bych trochu zkrátila (o zhruba 15 minut) a natáhla druhou část - arénu. Myslím, že by to bylo lepší, ale jak už jsem psala, i tak je film dobrý.
Překvapilo mě ztvárnění Katniss a Peeta. Byli z 90% úplně stejní jako v knize. Alespoň mě se to tak zdálo. Teda až na Peetův vzhled. Nic proti.:D A Routu jsem si vždycky představovala ne jako černošku s černými vlasy, ale bělošku s blonďatými vlasy.:D
První samozřejmě doporučuji přečíst knihu.;)

Hodnocení: 7/10

Jedna luxusní Peetova fotka:

1.1.2012-Listopad a prosinec

1. ledna 2013 v 16:30 | T. |  Já a moje zážitky

Přeji všem šťastný, krásný a úspěšný nový rok!!!!