Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Únor 2013

Delirium

27. února 2013 v 16:00 | T. |  Knihy

Dříve si lidé mysleli, že je láska dobrá věc. To bylo předtím, než na ni vědci objevili lék. Lidé nechápali, že když vám jednou láska oblaží mysl a rozproudí krev, není úniku. Teď je všechno jinak, vědci ji dovedou vymýtit a vláda požaduje, aby se všichni občané v den svých osmnáctých narozenin podrobili speciálnímu lékařskému zákroku, díky němuž by měli být vůči lásce imunní. Lena Halowayová se na ten den vždy těšila. Život bez lásky přece znamená život bez bolesti, bezpečný a předvídatelný. A šťastný...
http://www.kosmas.cz/knihy/176164/delirium/?gclid=CNm-89-KvrUCFcJZ3godp04A1A

Můj názor:
Abych hned nezačala kritikou, řeknu, že to, co mě překvapilo, byl příběh sám o sobě. Velmi dobrý a originální nápad! Láska a nemoc? Super. Nadchlo mě to a líbilo se mi to.:)
Co na knihách ale moc nemusím, je přílišné popisování. Není to tak u všech, ale tady jsem nějaké pasáže přeskakovala, i když byly zajímavé, ale bylo tam toho na mě až přespříliš.
Líbily se mi charaktery postav, byly mi hodně sympatické. Když to srovnám s Husnger games, tak je to úplně o něčem jiném.
Už teď se těším na druhý díl, který je dle slov mých kamarádek mnohem lepší než první.:) Spoiler: A taky by mě zajímalo, jak si Lena v Divočině povede sama. Podle mého na to nemá, ale asi to nakonec dokáže, když se tolik změnila.;)

Hodnocení: 7/10


Shopping

17. února 2013 v 20:30 | T. |  Píšu

O prázkách jsem byla jeden den v Brně...:) (Jo, a jinak jsem se celou dobu válela a neudělala nic pro blog.:x ) A koupila jsem si tyto věcičky.:) Tady na fotce jsou jenom boty a super růžový tílko, jehož barva je o něco jinačí než na fotce.
No, tak jsem si řekla, že bych se jím tady trošku mohla pochlubit. Mám fakt ráda růžovou!:D Na jaře si hodlám koupit takový ty růžový gatě. No, jedny už mám, ale ty jsou v takové té staré růžové, chtěla bych si koupit trochu světlejší a prostě víc "jarnější".:) Víte, jak to myslíte, ne?:D
Líbí se vám ty boty?:) Mně úplně moc.:D Třpyťavý!:D Líbily se mi v Baťovi už když je měli za 600,- a teď byly slevněný na 200,-. No, nekup to!:P (Nepíšu 199,- píšu rovnou 200,- :D )
To tílko taky nebylo vůbec drahý, stálo jen 75,- , koupila jsem ho v C(teď ten znak)A a ta barva je prostě boží!:) Už se těším až ho vytáhnu!:)
Co byste si vybrali vy? Tílko nebo botky?;)

P.S-Jinak před chvílí jsem byla svědkem LIVE chatu s Djokovičem.:3 Aww... Jsem z toho pořád mimo, i když to vlastně skoro nic nebylo, jenom se tam koukal do kamery, ale to je jedno. Bylo to Live a to stačí!:P
A taky si píšu s lidma ze Survivoru a říkám vám je to úžasný pocit psát si se svýma favoritama i neoblíbencama - prostě všema a... Je to úžasný. Když si vezmete, že většina z těch lidí žije v Americe, což je na druhé straně zeměkoule, tak je to pro mě obrovskej úspěch. No, co víc bych si už mohla přát.:)

T.

Dívka s čepcem

3. února 2013 v 14:41 | T. |  Tvorba
Prosím o potlesk!:D Ano, Terezka opět něco namalovala a přidíví to na blog!:D Konečně nějaký "normální článek".:D


Fotka - kvalita asi nic moc, focené mobilem, ale vypadá to celkem dobře, ne?:D Každopádně, prarodiče z toho byli unešení.:D
Dělala jsem to asi deset hodin, tak prosím nebuďte moc kritičtí.:D Né, dělám si srandu, jsem ráda za jakékoli hodnocení.:)

T.