Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

7.4.2013-Moji chlapci

7. dubna 2013 v 17:05 | T. |  Já a moje zážitky
Ahoj, jak se máte? Nu, já se mám celkem složitě... Po dvou týdnech nemoci mám ve škole co dohánět...:D

Tumblr_mkvo5hb5th1rytqkyo1_500_large

No, jediné co bylo na minulém týdnu dobré, byly asi ty Velikonoce.:D Možná, že se divíte, ale já jsem nikdy nebyla, a asi ani nebudu, ten typ holky, ke které by se hrnuli kluci...:D Vždycky si pamatuju, když mi kamarádky říkaly, jací všichni kluci u nich doma na Velikonoce byli. No, a já to mohla spočítat na prstech jedné ruky.:D
Velikonoce teď už spíše beru, že k nám přijedou známí (strýček s bratránkama, děda ze stejné ulice,...:D) a trochu pokecáme.:) Je to fajn.:)
V pátek jsme měli ve škole pyžamovej den. No, bylo to super, musím říct, že jsem si to celkem užila. Sice jsem si nejdřív myslela, že budu vypadat jak trubka (ale byla to přce sranda, né?), ale pak to přešlo, ale chtělo se mi hrozně spááát!:D V tom županu a pyžamu mi bylo tak nějak dobře teplo...
Jak se koukám na lištu tady na stránce dole, právě se mi dostahovala minisérie Labyrinth z roku 2012 s Tomem Feltonem.:3 (Jo, máte pravdu, stáhla jsem si to jenom kvůli němu.)
Viděli jste tuhle dvoudílnou sérii už někdo???
Mějte se hezky, už se těším na 13. května.:3

Papa, T.

obraz
Kéž by...:D <3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šavrda Šavrda | 13. dubna 2013 v 15:54 | Reagovat

Terí, tak to je dobře, že jsi už zdravá. :-)
U nás byly Velikonoce pohoda, veselo, ale pohoda. Nepatřím zrovna k příznivcům Velikonoc, ale tentokrát byly v pohodě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.