Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Filmový týden 13.-20. 5. 2013 (Survivor, Sherlock, VELKÝ GATSBY, Harry Potter maratón)

21. května 2013 v 17:43 | T. |  Mé názory na filmy
I když byl pro mě minulý týden jedním z normálních týdnů, stihla jsem nějak shlédnout hromadu různých filmů a seriálů. Kdykoli jsem měla ten den volnou chvíli, sedla jsem si a koukala.:D

Z nadpisu lze asi pochopit, že film, o kterém v tomto článku budu asi nejvíc psát, a který před nedávnem vstoupil do kin je Velký Gatsby.


Na tento film jsem plánovala jít dlouho, už když jsem viděla první upoutávky. Snímek měl taky velkou reklamu. Takže jsem byla vážně šťastná, že mi to tak vyšlo a v sobotu jsem do kina jela.
Na Gatsbyho jsme šli ve 3D. Už od začátku mě příběh zaujal. Na začátku bylo cítit jisté napětí a romantika, která se později objeví. (Mám ráda i dobu, v níž se film odehrává.)
Velmi jsem si to užila (koneckonců který film, na kterém jsem byla ve 3D jsem si ještě neužila?), bavilo mě to celou dobu, až na pár scén, které mi přišli trošku nudnější. Film mohl být o pár minut kratší.
Moc se mi líbily ty večírky, kostýmy a ta atmosféra, co ve mně byla po celý film.
Z herců se mi nejvíc líbil Tobey Maguire, svou roli zahrál doopravdy dobře. Ale ani sám Gatsby a Daisy nebyli špatní.:)
Film všem moc doporučuji, už se těším, až sáhnu po knize, která je dle mého otce hrozně nudná.:D

Hodnocení: 9/10

Sherlock
Tento seriál kdysi běžel na české televizi, ale já se až minulý týden rozhodla, že se do něj konečně pustím. Nějak se mi vynořil v hlavě.


Víte, momentálně trpím...nevímjaksetomuříká... Zkrátka vyhledám inspiraci, abych mohla dokončit svoji detektivku, podle mě je taková jalová, nudná... Tenhle seriál mi alespoň v pár věcech pomohl a dodal mi inspiraci.
Žádnou detektivku od p. Doyla jsem ještě nečetla, ale seriál mi naprosto vyrazil dech! Byl napínavý, záhadný, a prostě všechno bylo tak, jak má být!
Sériál má momentálně šest dílů, ale v současnosti se natáčí další díly, které by měly být zveřejněny na už na podzim.:)
Doporučuji všem, co mají rádi detektivky! Hned po prvním díle si Sherlocka zamilujete!

Survivor Caramoan finále
Minulý týden skončila další série Survivoru a přesně v tuto chvíli (ano, teď 21. 5. 2013 17:42) se nacházejí účastníci 27. řady na ostrově, kde se to natáčí! Již teď jsem nedočkavá!

Harry Potter maratón
Jo, daly jsme to! Všech 8 dílů nonstop z neděle na pondělí!!!!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | E-mail | Web | 3. června 2013 v 8:41 | Reagovat

Gatsbyho bych si přála vidět, ale asi se na něj podívám až doma. :) Já byla v poslední době v kině na Jeníček a Mařenka: lovci čarodějnic a na Iron Man 3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.