Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Sněhurka: Jiný příběh, aneb jak moje spolužačky kroutily hlavami nad tím, že chci jít na němý film

6. května 2013 v 20:05 | T. |  Mé názory na filmy
Na tento film jsem se chystala už měsíc. Hned, jak jsem viděla plakáty v našem městečku, věděla jsem, že je to film pro mě, ale i tak se bohužel nepromítal. Přišli na něj pouze 3 lidi! (včetně mě...)
A tak jsem si ho pustila online. Sice v angličtině, ale to mi bylo šumák, vždyť byl přece němý! A černobílý. Kdo by si kdy pomyslel, že si 15-ti letá holka, která denodenně sleduje Survivor a detektivky pustí němý, černobílý film?
Nemyslím si, že by to bylo nějaké "divné", naopak se odvažuji říct, že by si každý člověk, který má rád filmy a zajímá se o ně, měl aspoň jednou za život pustit němý film.


No, Sněhurka, chvíli mi trvalo, než jsem se do této španělské verze dostala. Základy jsou stejné, ale celkem se i liší od té naší klasické české. Děj je jednoduchý, srozumitelný, pochopitelný, ve filmu se občas i objevovaly titulky, ale nemyslím si, že to tam bylo zas až tak nutné.
Dost mě ovšem zarazili doopravští liliputi jako trpaslíci, to bylo doopravdy zajímavé a zvláštní a taky ta celá věc s toreadorem. No nevím, ale tak, je to španělská verze, nebudu si stěžovat. Jim zase beztak přijde divná ta naše Sněhurka, i když se vůbec o moc neliší!
K filmu byla samozřejmě moc hezká hudba, koneckonců bez hezké a dobré hudby bude němý film pravděpodobně propadák. Nějaké scény mě dojaly, u nějakých jsem se bála. Snímek ve mně vyvolával přesně ty pocity, které jsem si myslela, že ve mně bude vyvolávat.
Konec byl zajímavý, moc zajímavý. A smutný.
Byl to můj první němý film, který jsem viděla a hrozně mě zaujal, takže pokud jste ještě žádný němý film neviděli, tak doporučuji.:)


Hodnocení: 7/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.