Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Září 2013

Nebojte se, neopuštím vás! :D

21. září 2013 v 12:17 | T. |  Já a moje zážitky
Ahojte,
ne, nechci s tímto blogem skončit. A to ani náhodou.
Problém je, že mám jaksi teď málo času. Škola zase začala a musím se učit téměř každý den. :(
U mě není nic moc nového. Nevím, jestli jsem se už zmiňovala, že mám kocoura, ale je to tak.:) Je velký neposeda, jmenuje se Miki.:)


Co by vás ještě možná mohlo zajímat je, že jsem v soutěži Survivor a to na této adrese: http://survivor28-online.blog.cz/
Už jsem se prokousala celkem dalekou cestou, hra trvá už dva a půl týdne a musím říct, že je to celkem náročné po psychické stránce. Pořád kontroluju zprávy, zda se něco neděje a tak. Ale jsem ráda, prošla jsem dlouhou cestou a teď je jisté, že budu aspoň v porotě.:)
Co se týče mého tvůrčího psaní, pořád "makám" na té detektivce, hlavní myšlenka je tam, už jenom dolaďuji.
A taky mě napadlo, že obnovím jeden ze svých hororů, jež jsem psala v sedmé třídě, ale protože mi tenkrát přišlo to, co jsem napsala tak nechutné, že jsem ho radši odložila.
Teď mám pro vás ale špatnou zprávu. V pondělí končí můj milovaný DEXTER! Co si bez něj jenom počnu?:( Je to jeden z nejperfektnějších seriálů, pro mě jako dělaný.
Tak se vás chci zeptat, jestli neznáte ještě nějaký jiný krvavý seriál tipu Dextera. Něco hodně tajemnýho. Momentálně se koukám na AHS, ale to je prostě děsivá pohádka, potřebuju něco, kde se vyskytují normální lidi.:D
Doufám, že další článek nenapíšu už za delší dobu jak za měsíc.:)

S pozdravem

T.