Pokud mě chceš kontaktovat, napiš mi na blog.kaderabek@seznam.cz !

Reklamy, které nejsou v reklamách, mažu!!!

Právě pracuji na svojí první velké detektivce!:) Myslím, že se máte něco těšit! Mezitím si můžete přečíst moje jiné povídky!:)

Poslední článek?

10. listopadu 2013 v 11:23 | T. |  Já a moje zážitky
Měsíc a půl jsem nenapsala článek. Jsem unavená, mám toho moc. Dneska jsem si na blog vzpomněla, tak jsem sem zašla a uviděla vaše moc milé komentáře, které mě potěšily.:)
Zaujal mě komentář od Houp, se kterou se znám už 3 roky? přes internet. Začala jsem uvažovat nad tím, že se taky přestěhuju. Přece jsem už jenom někde jinde, než jsem byla na začátku tohoto blogu (tj. pátá třída :D). Tento blog mě provázel celým nižším stupněm gymnázia a jsem ráda, že tomu tak bylo.
Takže jo, stěhuju se.
Blog ještě založený nemám, ale asi k tomu v následujících minutách přijde, tak sem potom přiložím odkaz.
Blogování mě vždycky bavilo, ráda jsem všem ukazovala, co umím, co mi jde a podílela se na svých názorech. Chci v tom pokračovat. Tento blog nezruším, zůstane tu a občas se na něj mrknu, abych si vzpomněla, jak jsem prožívala druhý stupeň. :D
Ještě bych vám chtěla poděkovat, že jste tu se mnou byli. :) Za čtyři roky jsem tu nasbírala 15 000 návštěv, což je fakt úžasný a parádní a velmi si toho vážím!:) Vždycky jste pro mě byli motivací a každý z vašich komentářů ve mně něco zanechal. Díky vám jsem taky dosáhla spousty svých úspěchů.

http://terezcinsvet.blog.cz/

Držte mi pěsti štěstí.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.